Rodičovství podle znamení zvěrokruhu 1. část

Být rodičem je požehnáním a darem, ovšem k samotné výchově se staví každý jinak. Možná si ani neuvědomujete, jak moc ovlivňuje váš styl výchovy znamení, ve kterém jste se narodili. Projevují se vaše astrologické rysy ve vaší výchově? Posuďte sami.

Beran (21.3. – 19.4.)

Berani jsou známí svou ambiciózní povahou, touží vyniknout v každém úkolu, který jim je předložen, rodičovství nevyjímaje. Rodič beran vlastní disciplínou učí děti být nezávislé a prosadit si svůj vlastní názor.

Býk (20.4. – 20.5.)

Rodič býk je milý a starostlivě pečuje o své příbuzné, ale má také tvrdou stránku. Jako rozhodující o rodinných financích, býk zápasí mezi přetěžováním svých dětí a prosazováním tvrdé pracovní etiky v nich, takže jejich děti znají hodnotu peněz.

Blíženec (21.5. – 20.6.)

Děti Blíženců jsou požehnány tím, že mají dvě maminky: jedna může být sladká jako med, zatímco druhá může být zábavná a originální. Matka blíženec může mít dualistickou povahu, ale v jejích dětských životech nikdy není dost zábavy.

Rak (21.6. – 22.7.)

Rodiče, narození ve znamení raka, jsou dokonalými rodiči, díky měsíci, který na ně působí. Někdy je pro ně problémem rozdělit čas mezi rodičovstvím a prací, ovšem děti a rodina u nich vždy zvítězí.

Lev (23.7. – 22.8.)

Pro rodiče lvi je přirozené svá „mláďata“ ochraňovat. Drobné i větší problémy je mohou rozzuřit, ale láska a věrnost jsou pro ně prioritní.