Jaké šperky vybrat podle svého znamení? 2. část

Rak

Zatímco je známo, že Raci jsou drsní, mají také měkkou stránku a rádi se vidí v maličkostech. S ohledem na to nejsou velké výroky opravdu jejich věcí. Rozhodněte se pro něco pozoruhodného, ​​ale přirozeného, ​​stejně jako rak.

Lev

Lev je rád odvážný a extrovertní, nedělá malé věci. Milují být obdivováni a žít pro krásné věci, takže není divu, proč je jejich podpisový klenot show-stopper. Pro lvi jsou vyrobeny bohaté ametystové a odvážné vzory. Doplňky s výraznými kruhy v královských barvách, jako je tmavě fialový ametyst nebo londýnský modrý topaz je to pravé pro lvy.

Panna

Panny jsou přírodní léčitelé a rády o někoho pečují. Mají tendence se obracet směrem k organickým materiálům, rustikálním úpravám a zemským tónům. Díky tomu jsou pro ně ideální pro šperky s přírodním povrchem a to je k zemi laskavé. Rozhodněte se pro rafinované kousky z přepracovaných materiálů, aby odpovídaly milé povaze panny.

Váhy

Váhy jsou o luxusním životním stylu, obklopují se pěknými, leštěnými kousky. Jako symbol vah vyváží jejich nákup s vysoce kvalitními materiály a elegantním designem. Jako znamení vzduchu jsou dokonalé lehké minimalistické kousky v ženských barvách, jako je růžové zlato a šeřík.

Štír

Štíry, plný ohně, má silný pocit síly a ví, kdo jsou. Známý tím, že je temný, sexy a tajemný, hledejte něco, co odráží jejich povahu. Vyberte si tmavé vínové klenoty jako rhodolitový granát nebo kousky s hlubokými a tajemnými černými diamanty. Silné linie a geometrické tvary jsou také dobrým způsobem, jak vytvořit odvážné šperky pro ty, kteří se odvažují být jiní.

Střelec

Známý pro zábavu a volný duch, střelci jsou přístupní k dobrodružství a cestování. Jako znamení ohně jsou poháněni vášní a vždy se dívají dopředu na další kapitolu. Teplé barevné šperky jsou vhodné pro prvek ohně.

Kozoroh

Jako elementy Země jsou kozorozi uzemnění, disciplinovaní a ambiciózní. Jakmile si něco rozmyslí, nic je nezastaví. Rubíny, jeden z velkých čtyř tradičních drahých kamenů, se perfektně hodí. Jdi za něčím jednoduchým a nápadným jako minimalistický rubínový náramek.