Jak ovlivňuje znamení sexuální život? 1. část

Hvězdná znamení ovlivňují všechny vaše vztahy, včetně toho sexuálního. Možná budete překvapeni, jak moc vás vaše datum narození ovlivňuje.

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran je často závislý na lovu a beranova láska je ve všem nejlepší, včetně sexu! Jejich spontánní, impulzivní povaha nevyžaduje předehru. Můžete je zpomalit udržováním zajímavých věcí a udržováním vysoké úrovně vášně.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býk má jednoduchý a přímý přístup k sexu. Vidí sex jako přirozenou fyzickou potřebu, jako je jídlo, a užívají si akt, stejně jako milují dobré jídlo. Býci milují intimní setkání, která vzbuzují všechny jejich smysly.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci rádi přinášejí do ložnice sprostá slova. Užívají si hravý a zábavný sex a rádi experimentují, i kdyby to mělo znamenat, že to vyzkouší jen jednou.

Rak (21. června – 22. července)

Raci jsou romantičtí milenci, kteří se snaží potěšit svého partnera nad jejich nejdivočejší očekávání. Jejich touhy se mění tak často jako jejich astrologický vládce, Měsíc. Raci jsou jen málokdy schopni sexu bez citů.

Lev (23. července – 22. srpna)

Pro lvi je nanejvýš důležité mít partnera, který je chválí, a často je přitahuje milence, který je ctí. I když jsou nejprve potěšeni, cítí se královsky, lvi jsou velkorysí partneři a milující milenci.

Panna (23. srpna – 22. září)

K překvapení mnoha jsou panny ve skutečnosti nejvíce sexuálně otevřeným znamením, protože jsou ochotni se učit, zlepšovat a experimentovat. Panny milují zlobivé rozhovory jako součást předehry.