Jaké šperky vybrat podle svého znamení? 1. část

Možná se vám již někdy stalo, že vás na první pohled uchvátil nějaký šperk, ovšem při jeho zkoušení jste zjistili, že to není to pravé pro vás. Důvodem je pravděpodobně vaše hvězdné znamení, které má vliv na to, jakým způsobem z vás konkrétní šperky vyzařují a jak vás doplňují. Správný výběr šperku rozzáří vaši osobnost a podtrhne váš styl.

Vodnář

Vodnáři jsou známí tím, že jsou introspektivní, inovativní a individuální. Často věří ve své rozhodování a nejraději si kupuje šperky sám. Tyrkysová je barva vodnáře, chlubící se duchem a vkusem. Vyberte si odvážné, netradiční prsteny s živými šedozelenými drahokamy, jako jsou tyrkysové, turmalínové nebo dokonce parti-barevné australské safíry, které mohou obsahovat směs modrých, zelených a žlutých v jednom kameni.

Ryby

Ryby sní o lásce, romantice a soucitu. Jako vodnímu znamení jim více sedí chladnější tóny, jako je akvamarín a stříbro. Ryby rády nosí své znamení prezentované na špercích.

Beran

Symbol Berana je beran představující sílu a odvahu. Jsou to válečníci zvěrokruhu, takže zapomeňte na cokoli elegantního. Beranům sedí přesné geometrické tvary a výrazné bravy, které nikdo nepřehlédne.

Býk

Býci jsou známí tím, že mají rádi ty nejlepší věci v životě, takže se hodí, že jejich klenot je jedním z nejprestižnějších a nejkrásnějších drahých kamenů v rodině – safír. Vzhledem k jejich jedinečné škále barev, tvarů a velikostí jsou safíry perfektní volbou pro osobní šperky na míru, přesně tak, jak se to býkům líbí.

Blíženci

Pocházející z latinského slova znamenajícího „dvojčata“, je známo, že blíženci mají dvě strany své osobnosti. Vždy ve dvou myslích, ale jako jedno tělo, znaménko představuje harmonické párování dvou povah v jedné. Vyberte prsten s párem drahokamů, který bude reprezentovat podobný, ale někdy protichůdný pár.

Rak

Zatímco je známo, že Raci jsou drsní, mají také měkkou stránku a rádi se vidí v maličkostech. S ohledem na to nejsou velké výroky opravdu jejich věcí. Rozhodněte se pro něco pozoruhodného, ​​ale přirozeného, ​​stejně jako rak.