Jak ovlivňuje znamení sexuální život? 2. část

Váhy (23. září – 22. října)

Pro váhy je potěšení svého partnera důležité jako své vlastní. Jakkoli jsou velkorysí, potřebuje váha milence, kteří také uznávají jejich potřeby, aby udrželi sexuální měřítko rovnoměrné. Chcete-li je rozvášnit, zkuste lehký výprask nebo smyslnou masáž.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Nejintenzivnější ze všech znamení, štíři jsou vášniví milenci. Koneckonců, štír doslova představuje sexuální orgány, takže lámání tabu je součástí jejich povahy. Často nemají mnoho sexuálních omezení, ale vyžadují loajalitu od svých partnerů.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci rádi předvádějí své dobytí. Láska může být pro střelce jako sport, protože svou ohnivou energii soustředí na získání pozornosti předmětu svých tužeb. Z masáží šílí, zejména mezi stehny.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Zemití kozorozi často nehovoří o svém sexuálním životě otevřeně. Kozorozi jsou ve skutečnosti nejznámějším a sexuálně nejaktivnějším znamením zvěrokruhu, kteří touží nabídnout svým milencům to nejlepší, aby zvýšili potěšení pro obě strany.

Vodnář (20. až 18. února)

Vodnáři jsou otevřeni všem erotickým hrám. Pro Vodnáře je snadné si dokonale užít sexting nebo video chatování, stejně jako intimitu skutečného života, aby uspokojili svou voyeuristickou povahu.

Ryby (19. až 20. března)

Ryby se rádi spojí a stanou se svými milenci v posteli. Neverbální vyjádření a předehra jsou nutností, protože fyzicky vyjadřují své touhy a překračují pozemskou rovinu na éterických vlnách emocí.