Čeho se nejvíce bojíte podle svého znamení? 2. část

Váhy

Váhy milují život na úrovni – oslavovat a oslavovat radost ze života, kdykoli to půjde. Vzdušné znamení upřednostňuje dobrý život před čímkoli jiným. Co se stane, když zůstanou sami? Tato zmatenost zaměňuje mysl váhy a je jejich nejhlubším strachem – být ponechán sám a nikdo si s ním nemůže hrát. Váhy se bojí osamělosti a způsobují jim mnoho nepokojů. Váhy se také bojí nudy, což je pro ně život bez neustálých radostí a slavností.

Štír

Je známo, že roste ze srdečních zlomenin a bolesti a překračuje bolestivé vzpomínky do krásných lekcí – štír je nejvíce transformativní znamení zvěrokruhu. Být zaseknutý a neschopný vyvrhnout jejich duše od trápení k radosti děsí štíra. Neschopnost roztáhnout křídla a vyvinout se z bolesti, je pro štíra nejhorší cestou.

Střelec

Střelec se rád rozhoduje mezi více možnostmi. Když jsou jejich možnosti odebrány a má na výběr pouze jednu možnost, děsí ho to. Závazek je další věcí, která je děsí, protože střelec rád utéká před věrností (pouze se zavazuje k tomu, kdo přijme jejich svobodu). Žárlivost také děsí střelce, protože nenávidí ovládání jinými.

Kozoroh

Zemitý Kozoroh je spolehlivý, což způsobuje, že jsou na nich ostatní závisí. Když jsou karty otočeny a kozoroh v určité situaci selže, raději uteče a schová se. Děsí ho situace, ve které se naěj někdo spoléhal a on selhal.

Vodnář

Vodnář se vždy snaží být ve všem nejlepší. Když se jim nepodaří dosáhnout úspěchu, začnou se cítit zranění a vystrašení.

Ryby

Ryby žijí v neustálém světě paranoie, takže možnost volby plavat od situací v okamžiku, kdy se jim nelíbí, je pro ně prioritní. Když nebudou mít pocit svobody, což je učiní bezmocnými, ožije jejich největší strach. Být „vězněm“ je pro ně největším děsem