Přemýšlíte o nákupu dodávky? Poradíme, kde ji nejlépe vybrat

Chcete dodávku? Jde o vůz, který nabízí opravdu mnoho místa a nejoblíbenější je pochopitelně mezi firmami a podnikateli. Velikostí úložného prostoru se podobají nákladním vozům, ale rychlé a obratné jsou jako osobní vozy. K jejich řízení vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Možná, že už delší dobu koukáte po dodávkách, které kolem vás projíždí, a říkáte si, jak by bylo krásné takový vůz také vlastnit.

Zajistěte si svou dodávku

Zajímá vás prodej dodávek? Někteří se koukají po ojetých dodávkách, protože si myslí, že ušetří, ale mnohdy nejde o nejlepší rozhodnutí. U starší dodávky budete muset postupně investovat mnohem více peněz do oprav a také se na ní nemůžete 100% spolehnout. Vyplatí se koupit si novou dodávku a pokud ji budete vybírat, měli byste vědět, že jednu z nejlepších nabídek užitkových vozů na trhu nabízí Opel. Nabízí jak malé pickupy, tak i velké a prostorné dodávky. Jak si je zajistit? Nejlepší volbou je obrátit se na autorizovaného prodejce na Nasedniajed.cz.

Zatímco u jiných prodejců musíte na vůz čekat i mnoho měsíců, zde vám jsou všechny vozy k dispozici skladem.

K dispozici jsou vám klasické furgony, valníky s plachtou, euroboxy i samotné podvozky. Všechny vozy vám jsou k dispozici a čekají jen na to, až si je koupíte. Možná, že vám klasická nabídka nevyhovuje a potřebovali byste nástavbu na míru. Někteří potřebují chladící nástavbu, protože přepravují mražené výrobky, jiní potřebují třeba hydraulické čelo, které dokáže usnadnit nakládání nebo vykládání zboží. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, zde vám nástavbu zajistí. Půjde o kvalitní českou nástavbu a zhotovena vám bude do 3-4 týdnů. Společnost má na svém webu Nasedniajed.cz jednotlivé vozy přehledně popsané, takže pokud potřebujete znát více informací, zde se dozvíte vše potřené. Pokud si budete jistí, že je daná dodávka pro vás ideální, stačí jen prodejce kontaktovat a on vám ji zajistí, abyste jí mohli co nejdříve disponovat. Dodávky prodej vám umožní konečně podnikat s vozem, jaký jste si vždy přáli.