Používáte při práci kvalitní nářadí?

Vlastníte řemeslnou společnost a záleží vám na výkonu vašich zaměstnanců? Jste profesionálním či kutilským řemeslníkem, který si potrpí na vysokou jakost a preciznost? Dáváte si záležet na každém detailu vaší práce? Každou práci ovlivňuje nasazení, důkladnost, poctivost, ale také nářadí, které má řemeslník k dispozici. Nářadí vysoké jakosti pomáhá řemeslníkovi pracovat rychleji a efektivněji.

Kvalita především

Levné kutilské nářadí není přizpůsobeno na velkou námahu a těžkou každodenní práci. Kvalitní profesionální nářadí je odolné, vyrobené z materiálů, které prochází neustálými inovacemi a připravené na obrovskou zátěž.

Společnost Stanley patří mezi špičku dodavatelů kvalitního nářadí již bezmála 180 let, což je důkazem, že pro jejich nářadí se zákazníci vrací neustále. Jejich produkty se stále vylepšují podle požadavků jejich klientů. Jejich práce se tak stává ještě více efektivní a dokonalejší v každém detailu.

Firma Stanley Black & Decke, jak zní celý název, soustředí svou produkci na elektro nářadí, ruční nářadí a mnoho dalšího značky Stanley Fatmax. V jejich nabídce objevíte více jak 100 000 produktů pro profesionální řemeslníky i zapálené kutily a další neustále přibývají. Nářadí seženete ve 30 zemích světa.

Úspěšné produkty

Firma je „stvořitelem“ mnoha inovativních produktů či doplňků k nim. Mezi nejúspěšnější patří vrtačky s bezuhlíkovým motorem. Jejich výzkum ukázal, že řemeslníci oceňují zvláště vysoký krouticí moment, velký rozsah otáček a robustnost stroje, to vše při zachování nízké hmotnosti a kompaktnosti. Bezuhlíkový (bezkomutátorový) elektromotor eliminuje tření a jiskření, má větší rozsah otáček, vyšší krouticí moment, menší velikost a delší dobu provozu na jedno nabití.

Mrkněte na web stanley-fatmax.cz, kde objevíte velký výběr elektronářadí a příslušenství k němu, laserové techniky, ručního nářadí a úložných systémů.