Zázemí nejen pro hromadné akce poskytne společnost ALFA Container rent

Plánujete hromadnou akci v podobě festivalu, koncertu nebo třeba sportovní události? Pak se neobejdete bez potřebného zázemí v podobě mobilních toalet, oplocení nebo třeba kontejnerů. To vše nabízí k pronájmu společnost ALFA Container rent. Kromě zajištění zázemí pro výše jmenované akce zajistí i zázemí na staveniště, pro dočasné kanceláře, ubytovny či sklady. Pronajímá obytné, sanitární a skladové kontejnery a sestavy, které připraví dle vašich potřeb a požadavků. Samozřejmostí jsou pak mobilní toalety i se servisem a možná uvítáte také mobilní oplocení.

Kontejnery

V nabídce naleznete velké množství kontejnerů určených pro skladování nebo vytvoření sanitárního i obytného zázemí. Pronájem kontejnerů je jedním z možných řešení, jak získat mobilní vrátnici, kancelář nebo potřebné zázemí. Kontejnery jsou ekonomicky dostupné, dokonale variabilní a flexibilní. Výstavba potřebného zázemí je velmi rychlá.

Oplocení

Pronájem oplocení je vhodnou volbou jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do vašeho objektu. Brání krádežím a vymezuje prostor. Pomáhá usměrňovat pohyb osob na společenských akcích. Mobilní oplocení je vhodné třeba na stavby nebo na různé druhy společenských, sportovních nebo kulturních akcí. Hodí se i pro oplocení průmyslových ploch. Skládá se z jednoduchých systémů panelů, branky a příslušenství. Je variabilní a lze jej nainstalovat téměř kdekoli. V nabídce naleznete varianty klasické i nízké velikosti. Společnost zajistí návrh celého projektu, dopravu, montáž a pak i následnou demontáž na potřebném místě.

Mobilní toalety

Mobilní toalety představují nejsnazší a velmi rychlé řešení, které vytvoří dočasné sociální zázemí pro širokou veřejnost, nebo třeba zaměstnance v terénu.

Pronájem mobilních toalet je vhodnou volbou pro veřejné akce různého charakteru. Pronájem může být krátkodobého i dlouhodobého charakteru a zajišťuje nadstandardní hygienické zázemí pro projekty malého i rozsáhlejšího charakteru. Bonusem jsou pak přijatelné ceny.