Půjčení lodí je levné, vyrazit s nimi můžete třeba na Otavu

Už jste se někdy plavili po řece? Jde o krásný zážitek, který zažijete jednou a následně ho budete chtít opakovat rok co rok. Stále více lidí začíná každý rok s vodní turistikou. Následně můžete sjíždět mnoho skvělých řek, které jsou mezi vodáky populární. Jednou z nich je i Otava, která láká každoročně mnoho vodáků. Tato řeka je dlouhá 111 kilometrů a protéká městy Sušice, Horažďovice, Strakonice a Písek. Věděli jste, že se zde dříve rýžovalo zlato? To by vás zřejmě nebavilo, ale vodácký výlet vás zajisté bavit bude. Abyste se stali vodákem, nemusíte investovat do vybavení a do lodě, to vše vám zajistí půjčovna lodí Otava.

Výhodné půjčení lodí i vybavení

Bez čeho se žádný vodák neobejde? Pochopitelně bez lodě a tu zajistí všem vodákům půjčovna lodí Dušan Jakubec. Jak můžete vidět v ceníku na webu, půjčení lodě je velmi levné a můžete si zajistit jak plastové kánoe různých typů (Vydra, Samba a Tukan), tak i kajaky Bert nebo rafty Colorado. V lodích najdete koníčkovací lano a také houbu. Celý proces půjčení se vám bude líbit, usnadní vám totiž mnoho námahy. Půjčovna lodí na Otavě vám může lodě dopravit až na místo, odkud budete chtít vyplout. V případě Otavy je to obvykle Sušice a pokud je dostatek vody, dá se plavba zahájit i nad Sušicí (Annín, Radešov, Rejštejn). Na konci vaší plavby si půjčovna zase lodě vyzvedne.

Půjčovna může najednou přepravit až 18 kánoí a až 8 osob. Je vás hodně? Nevadí. Půjčovna může zajistit mikrobus a autobus a pak nezáleží, jestli jste velká parta kamarádů, početná rodina nebo třeba celý školní výlet, půjčovna vyjde vstříc úplně všem. Při zapůjčení většího množství lodí můžete počítat s množstevní slevou ve výši až 10% z ceny půjčovného a u školních výletů dostane pedagogický dozor loď zdarma. Zákazníci mohou využít uskladnění prázdných batohů i možnost převážení bagáže mezi kempy. Jako jedna z mála půjčoven nabízí i připojištění lodí proti krádeži a poškození.

Půjčovna, se kterou se neztratíte

Půjčovna lodí na Otavě je více než jen poskytovatelem služeb, stane se pro vás perfektním parťákem. Na svých webových stránkách Pujcovna-lodi.com má pro všechny vodáky k dispozici vodáckou mapku Otavy. Pod ní jsou také 2 tabulky, kde jsou podrobně popsané jednotlivé trasy. Jelikož je na webu vše podrobně popsáno, zajisté se vám bude váš vodácký výlet snadno plánovat. Pokud vyrážíte a Otavu poprvé, půjčovna vám ráda doporučí vhodnou loď a také trasu pro váš výlet. Bude vás informovat také o stavu řeky a její sjízdnosti. Ačkoliv je vodácká sezóna dlouhá, má určité špičky, zejména v létě a tak je vhodné si lodě raději rezervovat předem. Půjčovna nepůjčuje lodě a vybavení jen pro Otavu, ale také pro další řeky, zejména Lužnici, Vltavu a Sázavu. Zjistěte všechny možnosti, jaké se vám nabízejí, navštivte web půjčovny a zajistěte si lodě pro vaše skvělé vodácké dobrodružství.