Pneumatiky jsou potřeba, ale nepřeplácejte za ně mnoho peněz

Přezouváte včas pneumatiky? Je třeba na to nezapomínat, protože počasí je nepředvídatelné a jezdit po zasněžené nebo zledovatělé silnici s letními pneumatikami je zbytečný hazard. Mnoho lidí si pneumatiky kupuje v kamenných obchodech nebo v autoservisech, kde si je nechají doporučit od automechaniků. Jedná se o špatný postup, lidé předpokládají, že dostanou kvalitní pneu, ale často dostanou pneumatiky, které v testech dopadly špatně navíc si za ně připlatí.

Pneumatiky si vyberte online

Nemusíte být automechaniky, abyste si vybrali vhodné pneumatiky. Stačí se obrátit na specializovaný eshop na PneuOk.cz, kde najdete konfigurátor. V něm zadáte parametry svého vozu a následně se vám zobrazí všechny vhodné pneumatiky. Můžete si je pořídit za nejnižší ceny a díky tomu ušetřit i několik tisíc korun. Nemusíte pro ně nikam jezdit, dorazí vám až domů. Každý rok se rozhodně větší a větší množství řidičů pořizovat pneumatiky právě tímto způsobem. Na webu je můžete nejen koupit, ale také se zde podívat na důležité informace. Najdete zde články, jak pneumatiky skladovat, jak je vybírat a také zde najdete výsledky testů pneumatik. Vyplatí se investovat do pneumatik, které jsou kvalitní, zajisté vám bezpečnější jízdu i delší životnost.

Nákup alu kol také zvládnete online

V eshopu nepořídíte výhodně jen pneumatiky, ale také alu kola. Jednoduše zadáte potřebné informace do konfigurátoru a následně už si jen vyberete. Nabízí se vám alu kola v mnoha stylových designech. Výhodou je nejen jejich vzhled, ale především lepší jízdní vlastnosti. Alu kola nejsou svařovaná, jako je to u plechových disků, jsou vyráběná z jednoho kusu a mají lepší rozložení hmoty. Zajistí vám lepší akceleraci i dynamiku brzdění. Lépe odvádí teplo od brzd i od pneumatik a jsou odolné vůči nárazům a deformacím. Snadno zde pořídíte také plechové disky, nákladní pneumatiky a kompletní kola.