Orgonit je energetický harmonizér

Pokud patříte mezi ty, kdo se zajímají o energie, patogenní zóny a harmonizace prostoru, možná jste již na tento pojem narazili.

Co je to orgonit?

Je to produkt, který vytvořila lidská ruka a kterému jsou přisuzovány pozitivní vlivy a schopnosti. Patří mezi ně neutralizace elektrosmogu, vliv na proudění okolní energie a vitalizace prostoru, v němž se orgonit nachází.

Pro jeho výrobu se využívá směs kovových špon, třísek nebo kousků drátků, jež se společně s jedním či několika drahými kameny zalévají do pryskyřice nebo přírodního vosku.

Může se vyskytovat v různých tvarech. Nejčastěji jsou to pyramidy, kupole, přívěsky, amulety či různé druhy šperků. Díky svému netradičnímu vzhledu tak vytváří oroginální dekorace a to bez ohledu na to, zda v jeho energii věříme či nikoli.

Jaké přínosy orgonit nabízí?

Pomáhá zvyšovat intenzitu a koncentraci pozitivní energie, která se vyskytuje v prostoru, podporuje dobrou náladu, neutralizuje stres a napětí, uklidňuje atmosféru, působí proti elektrosmgu, který se vytváří v okolí televize, počítače a dalších elektropřístrojů. Pomáhá zlepšovat kvalitu vody v nádobě.

Výhodou je, že není potřeba přímého kontaktu s lidským tělem. Postačí, pokud je umístěný někde poblíž. Jeho rozsah působení je ovlivněný velikostí. Pokud chcete harmonizovat větší prostor, můžete využít orgonitů několik. Má pozitivní vliv nejen na člověka, ale i na zvířata a rostliny.

Na rozdíl od minerálů není potřeba orgonit nijak čistit či nabíjet.