Negativní vlastnosti jednotlivých znamení, které mohou ohrozit vztah 2. část

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy jsou navždy zamilované do lásky, což může způsobit, že se jejich partneři cítí nejistě. Jsou to sociální motýli a cítí se neúplní, když nejsou schopni flirtovat se životem (nebo sousedy) a potřebují partnera, který tomu rozumí.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři se ponoří přímo hluboko do svých citů, jakmile si jsou jistí svými pocity pro někoho. Mohou se ponořit příliš hluboko, a někdy je to pro jejich partnera těžké pochopit, protože o svých citech příliš nemluví.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Jako jediné znamení vyzbrojené zbraní, mohou Střelci použít svůj luk a šípy ke střelbě na srdce. Často se více zajímají o mluvení své pravdy než o pocity jiných lidí.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Veškerá práce a žádná hra nemůže vést partnera kozoroha na scestí. Kozoroh nemá čas ani na občasný oddech. Nakonec tyto dělnické včely vydělávají každou minutu svého volného času.

Vodnář (20. až 18. února)

Známý jako vizionářský humanista zvěrokruhu, vodnáři mohou být vyloženě fanatičtí, argumentovat emocionálně oddělenou logikou s těmi, kteří nedodržují jejich přesvědčení, což může vést k vážným problémům ve vztazích.

Ryby (19. až 20. března)

Ryby jsou nápadité a citlivé, což může prohlubovat nejistoty. Pro své partnery to může být náročné. Když se cítí nejistě, nechají se snadno unést, což způsobuje problémy v jejich vztahu.