Negativní vlastnosti jednotlivých znamení, které mohou ohrozit vztah 1. část

U každého znamení se najdou negativní vlastnosti, které ovlivní váš vztah. Odhalíme ty nejhorší „nálepky“, na které si dávejte u jednotlivých znamení pozor.

Beran (21. března – 19. dubna)

Ohnivý beran má za cíl být nejlepší, zejména pokud jde o to, aby vztahy fungovaly, ale potěšení ostatních může způsobit, že na obou koncích spálí svíčku. Potřebují vědět, že láska nemusí být těžká nebo vyčerpávající, aby byla skutečná.

Býk (20. dubna – 20. května)

Věrnost je býčí nejlepší kvalita. Býci bývají bolestně pomalí při navazování vztahů a chtějí se zavázat, pouze pokud si jsou 110% jistí, že našli někoho, koho mohou milovat.

Blíženci (21. května – 20. června)

Nadměrné sbližování je pro blížence problém. Pro své partnery by se rozdali a sdíleli každý detail svého života. Problém je v tom, že nezůstává žádný prostor pro tajemství – zásadní součást jakékoli sexy romantiky. Ponechání malého prostoru pro představivost je pro něj náročné.

Rak (21. června – 22. července)

Mají tendenci ubližovat těm, které mají nejraději, když jsou uražení nebo citově zranění. Často očekávají, že jim bude jejich partner číst myšlenky a domýšlet si jejich přání a touhy.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je pyšný na své partnery, ale když dojde na pozornost, jsou schopní svého partnera „odstrčit“ a být sami středem pozornosti.

Panna (23. srpna – 22. září)

Někdy musíte hrát tvrdě, abyste dostali to, co chcete. Panny hrají podle pravidel a jejich cílem je sloužit, což může ztěžovat udržování zdravých hranic ve vztazích. Panny se pak často cítí méněcenné.