Glamping: Alternativa pro milovníky přírody, kteří se nechtěji vzdát civilizačních vymožeností

Možná patříte mezi cestovatele, kteří rádi objevují přírodní krásy naší země, ale netoužíte po ubytování v chladných a neosobních hotelech či přecpaných penzionech. Navzdory tomu byste rádi v přírodě přenocovali, aniž byste se vzdávali vymožeností, které nám přináší pokrok. Ubytování v přírodě, na samotě, ale současně v pohodlí a komfortu umožňuje stále více oblíbený způsob cestování – glamping.

Kde můžete přenocovat?

Glamping nabízí mnoho možností přenocování, jednou z nich je například tree house. Základem je vždy nedotčenost okolní přírody a co nejmenší zásah do okolí, a současně zajištěný komfort. I tak může každý čerpat výhody, které z pobytu na čerstvém vzduchu plynou.

Užijte si chvíle luxusu v přírodě

Kdo nemusí o víkendu vypnout? Po náročném pracovním týdnu nabízí krátká glampingová pauza příležitost cítit se opravdu hýčkáni v přírodním prostředí. Můžete si připadat, jako byste byli dva dny rozmazlováni, a přesto se vrátíte svěží na pondělní dřinu – rozhodně skvělé pro rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a celkové duševní zdraví.

Vše bez práce spojenou s kempováním

Glamping vám poskytuje všechny výhody kempování – nádhernou přírodu, rozlehlou oblohu, útočiště v přírodě nebo dokonce výhled na významnou památku jakou je liberecký Ještěd, což můžete objevit na webu treehousejested.cz. A to vše bez další práce s čištěním zablácených bot nebo vyklepáváním hlíny ze spacáků. Glamping dovolená je skvělou příležitostí, jak skutečně vypnout a přijmout uklidňující vliv okolního světa a nechat někoho jiného, aby se postaral o náročné praktické věci. Příští týden se můžete vrátit do kanceláře s tím, že budete vypadat a cítit se, jako byste si právě dali týdenní lázeňskou pauzu.

Glamping na stromě?

Domy na stromě nejsou jen doménou dětských snů. Spaní v domě na stromě s výhledem na Ještěd snadno zajistíte na treehouse.cz.