Dronová světelná show jako alternativa klasického ohňostroje

Pořádáte soukromou párty nebo veřejnou akci a přemýšlíte, čím ji oživit? Nabízí se možnost objednat si dron show.

Co je dronová světelná show a pro koho je určená?

Dronová světelná show je skvělá podívaná, která má široké pole působnosti. Může se stát bezpečnou alternativou k ohňostroji. Využijete ji jak na akcích soukromých, tak i veřejných. Zajistí doprovodný program při akcích kulturního, hudebního i sportovního charakteru. Objednat si ji mohou jednotlivci, organizace a společnosti nebo města a obce.

Zábavu a nezapomenutelný zážitek představuje formace různého počtu dronů, které vytvářejí na obloze velmi důmyslné choreografie. Letecké formace vykouzlí tvary, postavy, nápisy, obrazce nebo animace, které může doprovodit hudební produkce. Problémem nejsou ani další světelné efekty. Celá show se odehrává ve výšce až 120 metrů a je viditelná ze vzdálenosti větší než jeden kilometr.

Dronová světelná show vytváří dokonale sladěnou světelnou expozici, která je předem naprogramovaná a lze ji kdykoli zopakovat.

Obáváte se o bezpečnost? Nemusíte

Již od začátku plánování pořadatelé drone show vyhodnocují možná bezpečnostní rizika, která jsou spojená s místem, kde se bude produkce odehrávat. Mezi drony, diváky a případnými objekty je vždy dostatečná vzdálenost. Show chrání hned několik bezpečnostních prvků, které umožňují detailní ovládání dronů v každém okamžiku. Piloti, kteří mají drony na starost, splňují potřebné certifikace a zkoušky dle platných pravidel a provozovatel, kterým je MAGIC DRONES, splňuje registraci potřebnou pro provozovatele bezpilotních systémů. Tu vydává Úřad pro civilní letectví České republiky. Samozřejmostí je také sjednané pojistné krytí. Ukázky některých světelných formací naleznete na stránkách magicdrones.cz.