Čeho se nejvíce bojíte podle svého znamení? 1. část

Někdo se bojí hadů či nějakého druhu hmyzu a někdo tvrdí, že se nebojí ničeho, ovšem každý prožívá vnitřní strach a nejistotu z nějaké životní situace nebo neúspěchu. Jak moc vaše obavy a strach ovlivňuje váš datum narození?

Beran

Beran je první znamením zvěrokruhu, stejně jako první narozený v rodině, který vyžaduje, aby při každém úkolu překonával extrémně rychlé tempo. Stejně jako ostatní ohnivé znamení, beran miluje uznání a slávu za své vynikající úsilí. Jejich obavy přicházejí ve formě neviditelnosti, neschopnosti držet krok s ohnivým momentem stanoveným v jejich myslích a překonáním ostatními.

Býk

Býci jsou umělecké duše. Jako děti svého podivuhodného planetárního vládce Venuše potřebuje býk produkovat krásu zrozenou z jejich rukou a země – to přichází ve formě umění, hudby, jídla, poezie a tance. Nacházejí útěchu a sílu při tvorbě umění prostřednictvím své fantazie. Když však býk nenajde inspiraci, cítí se „zaseknutí“. Proto největší strach z býka přichází ve formě uměleckého blokování a tvořivosti. Neschopnost vyrábět krásu a umění vyděsí býka.

Blíženci

Rychle mluvící blíženci se za pomoci svého obratných slov dostanou z každé „šlamastyky“. Problém nastává ve chvíli, kdy se karta obrátí a narazí na protivníka, který je ve slovech „silnější“ než oni. Silný podvodník je jejich největším strachem. Opravdově blíženci však budou aplaudovat těm, kteří tehdy manipulovali a opovrhovali.

Rak

Rak je známý svou bezpečností a stabilitou. Když jejich potřeby nejsou splněny, rak ustoupí zpět do své ochranné skořápky. Jako dítě měsíce skrývá svá tajemství ve tmě – sdílejí pouze to, co chtějí, aby ostatní viděli. Rak touží po bezpečí, nepředvídatelnost a expozice otřásají krabem do jejich jádra. Když jsou jejich tajemství a tajné aktivity odhaleny a zveřejněny, rak se vypláče a schová se, přičemž nikdy nebude důvěřovat těm, kdo jim znovu ublížili.

Lev

Lev je hrdý na to, že je nejlepší ve všem, co dělá – i když to znamená přehánět pravdu, aby se naplnily jejich egocentrické rozmary. Co se však stane, když jsou chyceni při chybě? Raději svou pozornost odvrátí. Být vystaven jako podvodník nebo vypadat hloupě, může rozdrtit lvi ego, a tím způsobit jim bolest.

Panna

Panna se pyšní tím, že je spravedlivá, což často vede k tomu, že je ostatní využívají. Hádky a křik není nic pro panny, které mají rády svůj klid. Vášnivé rozhovory jaou pro panny největším strachem.